Home Prax Ako na... IGEPA: workshop – okenné fólie

IGEPA: workshop – okenné fólie

263
0
igepa workshop

Čo všetko architektonické fólie na okná a okenné výplne dokážu, ako vybrať tú správnu, ako ju nainštalovať, aby správne plnila svoju funkciu.

Architektonické riešenia na okná a sklenené výplne sú veľkým trendom nie len kôli úsporám energie a výraznému zníženiu letných teplôt v miestnosti. Dokážu toho oveľa viac! Veľkoobchod s papierom, materiálmi a technológiami pre veľkoplošnú tlač IGEPA CZ pokračuje vo vzdelávacom programe a organizuje v piatok 24.3.2023 vo svojom showroome pri Prahe (Bystrá 761/10, budova F, 193 00 Horní Počernice) workshop na túto tému.

1534797920555
Avery Dennison: windows films

V spolupráci so spoločnosťou Avery Dennison a Hanita bude predstavený sortiment architektonických okenných fólií a solárnych fólií na automobily. Uvidíte správne techniky inštalácie pre rôzne typy okien a výplní, doplnené o tipy a triky pre aplikáciu. Všetko si budete môcť vyskúšať pod dohľadom certifikovaného trenéra/školiteľa.

Program:

vera vojtiskova miror
Věra Vojtíšková

9:30 – 11:00

Predstavenie sortimentu solárnych fólií Avery/Hanita
(Věra Vojtíšková, Avery Dennison Praha)
Architektonické solárne fólie a solárne fólie na autá s lokálnou homologizáciou pre Českú republiku. Dozviete sa, ako solárne fólie fungujú, ako ovplyvňujú interiérovú teplotu či priepustnosť svetla, alebo UV žiarenia, aké sú medzi jednotlivými druhmi rozdiely a aké sú trendy budúcnosti.

11:00 – 13:30

Praktické ukážky aplikáce solárnych fólií 
(Mariusz Makowski, certifikovaný trenér Avery Dennison)
Ako pripraviť povrch, ako správne aplikovať, aké pomôcky či postupy môžu uľahčiť a urýchliť prácu atď. Samozrejme si budete môcť aplikáciu aj sami vyskúšať.
(Tréner hovorí anglicky, ale po celú dobu bude Věra Vojtíšková tlmočiť, pokiaľ to bude potrebné)

Všetko náradie a materiál budú na mieste k dispozíci

Registračný poplatok 500 Kč/os. vrátane občerstvenia. V cene sú aj vzorky a vzorkovníky materiálov, o ktorých bude reč.

Kapacita je obmedzená (maximálne 2 účaatníci z jednej firmy), aby mal každý dostatok času si všetko vyskúšať.

Igepa