Home Eventy WMM – Werbemittel Messe 2023

WMM – Werbemittel Messe 2023

178
0
WMM Munich 2023

V Mníchove sa konal už 25. ročník najväčšieho reklamného veľtrhu južného Nemecka.

Iskra roka

Aj tento rok ponúklo 90 vyberaných vystavovateľov v MOC Event Center v Mníchove,  na ploche cca 4000m2, komplexný prehľad o klasike, inováciách a trendoch v sektore reklamných médií. Tento lokálny veľtrh sa už dlhé roky hrdí stabilnou návštevnosťou.

Všetci vystavovatelia sú dodávateľskými partnermi štyroch organizujúcich reklamných mediálnych agentúr a boli skontrolovaní z hľadiska pracovných a procesných postupov. Sú vyberaní na základe kvality spracovania a portfólia produktov a každý rok sa obmieňa okolo 25 % vystavovateľov. Vyvážený koncept: málo sa prekrývajúce produktové skupiny – to je recept, pre ktorý si WMM vyslúžil heslo iskra roka.

Prekvapivé, nové, nápadité

Návštevník tu vždy vidí niečo nové. Či už sú to klasické guľôčkové perá, nemecké papriky (pred ME vo futbale) v čiernej, červenej a zlatej farbe, sklenené USB kľúče, vegánske ovocné gumy alebo dáždniky odolné voči búrke (ktoré ste mohli otvoriť aj pri 100 km/h v kabriolete ). Najväčším úspechom reklamného predmetu je, keď zákazník pri preberaní pociťuje emócie, teší sa, reklamný predmet si nechá a spája ho so svojou firmou. Znie to jednoducho, ale v skutočnosti je to ťažšie, ako sa očakávalo. Existuje celý rad reklamných predmetov; no nájsť to „pravé“ často nie je jednoduché a v každom prípade časovo náročné. Presne tu prichádza na rad wmm a s radami jednej z usporiadateľských agentúr dosiahnete svoj cieľ rýchlejšie a ľahšie. Veľtrh reklamných materiálov v Mníchove na to ponúka perfektnú platformu. Reklamné predmety, ktoré si môžete ohmatať, ochutnať, počuť, ovoňať a samozrejme vidieť naživo.

Mám Mníchov rád, mám tu aj príbuzných, tak sa sem rád vraciam. A ak sa popritom môžem mrknúť na tento ojedinelý, úspešný veľtrh plný nápadov a prekvapení, je to skvelé. Skúste to budúci rok tiež.

Mnichov

O MOC Event Center

Organizátor výstav je Promo Event GmbH z Eichenau pri Mníchove.

Adresa: MOC München, Lilienthalallee 40, 80939 München

WMM Munich