Home Eventy REMA DAYS 2022

REMA DAYS 2022

630
0
REMA DAYS 2022

Medzinárodný veľtrh tlače, reklamy, darčekových predmetov a textilu otvára svoje brány v novom termíne, koncom marca.

Už viac ako trinásť tisíc záujemcov z päťdesiatich krajín zaregistrovalo svoj záujem o účasť na 17-tom ročníku medzinárodného veľtrhu REMA DAYS, ktorý sa tradične koná na výstavisku vo Varšave. Pre návštevníkov je k dispozícii aj mobilná aplikácia, na správu a plánovanie celej návštevy veľtrhu. Nájdete v nej novinky, správy a pripravované akcie, samozrejme zoznamy vystavovateľov, plánovač, plán na príjazd a mnoho ďalšieho. Aplikácia na stiahnutie tu:

kodQRaplikacja 400x400 1
vizitors

V ostatnom ročníku tejto obrovskej, v Poľsku organizovanej výstavy vystavovalo na ploche bezmála 37.000m2 spolu 795 vystavovateľov z 31 krajín. Celá jedna tretina z nich boli vystavovatelia noví. Veľtrh v roku 2020 navštívilo viac ako 21.000 návštevníkov, pričom až štvrtina z nich bola na tejto výstave po prvý raz. Pre vystavovateľov to znamená vysokú šancu získať a stretnúť nových ľudí a nových zákazníkov.

Celý veľtrh je rozdelený na tri sektory: najväčší Darčeky a textil, druhý sektor je Sign a Visual zahŕňajúci svetelnú reklamu, POS, POP a displaye a tretím sektorom je Tech+Print venovaný technológiám a materiálom pre tlač a výrobu reklamy.