Home Prax HR Kto je kto: Arjen Evertse / Mimaki

Kto je kto: Arjen Evertse / Mimaki

471
0
Arjen-Evertse_Mimaki

Novým generálnym riaditeľom predaja pre región EMEA (Európa, Stredný východ, Afrika) v Mimaki je Arjen Evertse.

Začiatkom septembra 2021 prevzal Arjen Evertse pozíciu generálneho riaditeľa predaja pre región EMEA (Európa, Stredný východ, Afrika) v spoločnosti Mimaki, výrobcovi veľkoformátových atramentových tlačových systémov.

Po 12-tich rokoch dosiahol Arjen Evertse – generálny riaditeľ Mimaki Eurasia, dôležitý zlom vo svojej kariére. Okrem súčasnej pozície začal pracovať aj ako generálny riaditeľ predaja Mimaki Europe B.V. (EMEA).

Evertse; „Práca na rôznych oddeleniach a získavanie skúseností v rôznych rolách v rámci Mimaki mi poskytlo skutočný pohľad na kvalitu a možnosti, ktoré ponúkajú riešenia Mimaki,“ povedal. Evertse pokračoval vo svojich slovách nasledovne; „V priebehu rokov som bol svedkom odhodlania spoločnosti Mimaki pokračovať v rozvoji svojej technológie a prinášať na trh špičkové riešenia. Táto neustála inovácia, okrem toho, že vždy podporuje zákazníkov Mimaki, ma inšpiruje a zvyšuje moje odhodlanie a motiváciu dosiahnuť svoje ciele. Táto nová rola je ďalšou vzrušujúcou kapitolou v mojom príbehu Mimaki a nemôžem sa dočkať, kým začnem.

Evertse, ktorý riadil proces zakladania Mimaki Eurasia, nahradí vo svojej novej funkcii Ronalda van den Broeka, dnes partnera v holandskej spoločnosti Marketiger, ktorá je zákazníkom Mimaki a špecialistom na trhu 3D tlače.

„Keď sa povie Mimaki, vybaví sa mi Arjenova a moja tvár!“ Obaja sme si užili našu rozsiahlu a vzrušujúcu kariéru v spoločnosti, “povedal van den Broek. „Preto napriek môjmu rozhodnutiu začať odznova, nebolo by prekvapujúce, keby som začal podnikať rovnako oddane technológii Mimaki ako my. Skutočne verím, že Arjen je najlepším človekom, ktorý prevezme moju úlohu generálneho riaditeľa predaja EMEA, a som veľmi rád, že môžem stále pracovať s ním a so zvyškom tímu v mojej novej funkcii. Prajem im len to najlepšie! ”

Okrem svojej novej pozície v EMEA bude Arjen Evertse pokračovať vo svojej práci na tureckom trhu s rovnakou silou a presvedčením ako generálny riaditeľ Mimaki Eurasia.

mimaki logo 1