Home Eventy virtual.drupa 2021: meníme výzvy na príležitosti

virtual.drupa 2021: meníme výzvy na príležitosti

707
0

Virtuálny veľtrh drupa 2021 predstavuje svoje možnosti pre vystavovateľov i návštevníkov.

Ako sme informovali 3.12.2020, po dôkladnej konzultácii s vystavovateľmi a partnermi musel byť veľtrh drupa, – popredná svetová výstava tlačových technológií – na rok 2021 zrušený kvôli účinkom koronovej pandémie. Do nasledujúceho veľtrhu v roku 2024 organizátori premosťujú časové okno štvordňovým digitálnym podujatím virtual.drupa. Dátum usporiadania bol stanovený na termín pôvodne plánovaného veľtrhu drupa: 20 – 23. apríl 2021.

Claus Bolza Schunemann
Claus Bolza-Schünemann

„Virtuálna udalosť má v danom čase presne ten správny formát. Účasť na drupe podľa obvyklých parametrov bola pre mnohých vystavovateľov príliš veľkým rizikom, vzhľadom na klesajúci vývoz a obrat, ako aj značné cestovné obmedzenia, ktoré by tiež ovplyvnili návštevníkov. Nové digitálne fórum je virtuálna platforma, ktorá poskytuje spoľahlivý pilier a príležitosť na udržiavanie hodnotnej komunikácie v tomto odbore do roku 2024.“ Claus Bolza-Schünemann, drupa President, predseda výboru drupa

Ako už drupa prezentovala na svojich predchádzajúcich online podujatiach , na platforme virtual.drupa 2021 budú k dispozícii tri virtuálne priestory:

pictogram 1

Conference Area

Prenos vedomostí prostredníctvom kľúčových slov, prezentácií, diskusných kôl, živých stretnutí s témami budúcnosti a najnovšími trendmi.

pictogram 2

Exhibition Space

Prezentácie výrobkov a inovácií vo vlastných profiloch jednotlivých vystavovateľov, výmena informácií s medzinárodnou komunitou.

pictogram 3

Networking Plaza

Sieť na zoznámenie sa s existujúcimi a novými kontaktmi prostredníctvom videokonferencie pomocou drupa prostriedkov.

Časový sled
casovanie drupa 2021

Pre vystavovateľov je pripravený balíček v ktorom je obsiahnuté:

 • zaradenie do databázy vystavovateľov na portáli drupa
 • veľtrh v online showroome
  • vlastný firemný profil vystavovateľa
  • prezentácia výrobkov a služieb
  • označenie kontaktov
 • 3 bezplatné čísla kódov produktov
 • dohľadávanie potenciálnych partnerov (vyžaduje sa bezplatná registrácia)
 • videokonferencie s maximálne 4 osobami (iba v dňoch konania veľtrhu)
 • videá vystavovateľov:
  • zverejnennie jednej spoločnosti / obrazového videa
  • zverejnenie jedného produktového videa na každé číslo produktu
 • Novinky spoločnosti o produktoch na veľtržnom portáli virtual.drupa.com, alebo drupa.com

Celková cena balíka: 4 900 EUR (bez DPH)


1. Databáza výrobkov

Databáza výrobkov vystavovateľa ponúka množstvo filtrov a možností výstupu pre rozsiahle vyhľadávanie:

 • údaje o vystavovateľovi a produkte na stránkach virtual.drupa.com, alebo drupa.com
  • v databáze drupa (abecedný adresár vystavovateľov a výrobkov)
  • v aplikácii drupa (online – showroom)
2. Online showroom:

Existujúce online showroomy na príslušných portáloch veľtrhu sú neoddeliteľnou súčasťou katalógu digitálneho veľtrhu a na ich základe ponúkajú vystavovateľom ďalšie možnosti prezentácie ako spoločnosti. Na základe informácií o vystavovateľoch v showroome môžu návštevníci bezplatne využiť funkciu vyhľadávania na prieskum a nájdenie tých správnych vystavovateľov. Návštevníci dostanú zoznam výsledkov, s ktorými môžu vstúpiť do showroomu vystavovateľa. Online predvádzacie miestnosti je možné prezerať na stolnom počítači / notebooku, ako aj prostredníctvom veľtržnej aplikácie na mobilnom zariadení. 

3. tri bezplatné čísla kódov produktov

Návštevníci dostanú pred virtuálnym veľtrhom vopred informácie o kategóriách produktov o nových dodávateľoch služieb a výrobcoch produktov. Vystavovatelia toto môžu využiť komplexným a efektívnym predstavením kategórií produktov, ktoré sa ich týkajú.

 To umožní generovať nové kontakty so zákazníkmi.

Je potrebné si vybrať v nomenklatúre kategórie produktov, v rámci ktorých budú môcť návštevníci nájsť vašu spoločnosť v digitálnych a tlačených médiách.

4. Dohľadávanie

Matchmaking má umožniť vystavovateľom a obchodným návštevníkom vzájomne sa selektívne prepojiť, chatovať a dohodnúť si schôdzky. Tento nástroj zjednoduší a spresní počiatočný kontakt (na základe zhody účastníkov podľa kategórií výrobkov a štrukturálnych otázok). Vďaka tomu budú účastníci tiež schopní nadviazať kontakty a  stretnutia. Mobilný prístup k funkciám bude okrem online prístupu cez internet (napr. na počítači alebo notebooku) možný aj prostredníctvom aplikácie.


Mobilná aplikácia drupa
drupa app ambiente en 1000
drupa.com

Aplikácia drupa vám pomôže naplánovať si návštevu veľtrhu a poskytne komplexné informácie o tlači a médiách v Düsseldorfe. Offline vyhľadávanie, pripojenie GoogleMaps a interaktívnej mapy výstaviska vám umožní perfektne pripraviť návštevu veľtrhu. Keďže však veľtrh bude virtuálny, prináša aplikácia aj ďalšie potrebné informácie a všetko, o čom sme písali vyššie.

drupa app komplet